Özel Nilüfer Vakfı Okuları

0224 245 22 11

Bizi Arayın

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Pzt - Cum 08:30-17:30

Pazar Kapalı

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Online Eğitim

Portalı

     

Servis Hizmetleri

okultasiti

Öğrencilerimizin Özel Nilüfer Vakfı Okulları’na güvenli ve sorunsuz bir biçimde ulaşması ve aynı şekilde ayrılması için taşımacılık ve servis hizmetleri etkin biçimde organize edilir. Eğitim öğretim döneminin başında servis kullanacak öğrencilerimiz belirlendikten sonra servis araçları ve güzergahlar öğrencilerimizin okula en hızlı, güvenli ve sorunsuz şekilde gerçekleşmesi sağlanır.

Her servisimizde öğrencilerimize yardımcı olmaz üzere bir servis görevlimiz (rehber) bulunur.Servis görevlimiz öğrencilerin güvenli biçimde servise alınması ve aynı şekilde evlerine güvenli biçimde ulaşmasını organize eder.

Servis görevlilerimizin iletişim bilgileri öğrenci velilerimizle paylaşılır ve servis kullanımının sorunsuz bir biçimde gerçekleşmesi için velilerimizle etkin bir iletişim kurulur.

Servis hizmetlerinin kullanımıyla ilgili Özel Nilüfer Vakfı Okulları dijital ortamda da online takip sistemi kullanır ve gerekli durumlarda velilerle telefon, SMS, eposta gibi kanallarla etkin bir iletişim kurulur.

GlobalCitizenAcademy