Özel Nilüfer Vakfı Okuları

0224 245 22 11

Bizi Arayın

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Pzt - Cum 08:30-17:30

Pazar Kapalı

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Online Eğitim

Portalı

     

Ortaokul

Nilüfer Vakfı Okulları ortaokul bölümünde 5 ve 6. sınıflar için ayrı, TEOG hazırlık sürecine giren 7 ve 8. Sınıf öğrencilerimiz için ayrı programlar uygulanmaktadır.

5 ve 6. Sınıf öğrencileri için İngilizce ağırlıklı temel eğitim modelimiz aynı şekilde uygulanmaya devam ederken özellikle temsil yetenekleri ve kendilerini her konuda ifade edebilmeleri üzerine ayrıca yoğunlaşılıyor.

Aileleri ve arkadaşlarıyla iletişim sorunlarının en yoğun yaşandığı döneme denk gelen bu zamanda stres yönetimi, anlaşılamama korkusu, içsel gerginlikler ve yaklaşan sınav kaygısı ile ilgili yardımcı programlar hayata geçiriliyor.

Strezsiz başarıya giden yol

Eğitim sisteminin vazgeçilmezi olan sınavlara hazırlık konusunda akademik başarının güçlü bir altyapı ve düzenli çalışma ile gerçekleşeceğine inanıyor, çocuklarımızı strese sokmadan da başarının gelebileceğini tecrübelerimizle biliyoruz.

Bu süreçte öğrencilerimize bilgilerini pekiştirmeleri ve hızlanmalarına yönelik ek programlar ile sınav başarısını hedefliyoruz. 5 ve 6. Sınıflar için ders bitimi 18.30 iken 7 ve 8. Sınıf TEOG hazırlık öğrencilerimiz için ders bitimi, 20.30 olarak belirlenmiştir.

ortaokul

Kodlama eğitimi ortaokulda yoğunlaşarak sürüyor

“Kodlama/Coding” dersini eğitim müfredatına alarak Türkiye’nin önde gelen okulları arasında yer alan Özel Nilüfer Vakfı Okulları, anaokulu ve ilkokul düzeyinde temellerini attığı bu dersi ortaokul düzeyinde yoğunlaştırarak sürdürüyor.

Özellikle ortaokul seviyesinde kodlama dersi robot ve maker atölyeleriyle birlikte bir üst seviyeye yükseliyor ve öğrencilerimiz kendi projelerini geliştirerek ulusal ve uluslararası yarışmalara katılarak becerilerini ve başarılarını sergileyebiliyor.

GlobalCitizenAcademy