Özel Nilüfer Vakfı Okuları

0224 245 22 11

Bizi Arayın

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Pzt - Cum 08:30-17:30

Pazar Kapalı

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Online Eğitim

Portalı

     

Kayıt Koşulları

“Global Citizen Academy” yani dünya yurttaşı yetiştirme hedefiyle kurulan Özel Nilüfer Vakfı Okulları, aynı zamanda özgüvenleri ve sosyal becerileri yüksek, başarılı bireyler yetiştirerek öğrencilerini geleceğe hazırlar.

Kayıt için gerekli evraklar:

Özel Nilüfer Vakfı Okulları kesin kayıtları okul yönetimi ve rehberlik biriminin kontenjan dahilinde yapılan ön görüşmeler sonucuna göre yapılır.

  • 2 Adet Öğrenci Fotoğrafı
  • Ebeveyn Kimlik Fotokopisi
  • Öğrenci Kimlik Fotokopisi

İlkokul 1. Sınıflar için ön görüşme, 2.,3., 4. sınıflar için ön görüşme ve akademik değerlendirme, 5.-6.-7.-8. sınıflar  için Nilvak Akademik Değerlendirme Sınavı (NADS) ve ön görüşme ile kayıt yapılacaktır.

BURSLAR

Türkiye’de kolej düzeyinde ilk kez uygulanan spor ve sanat burslarıyla hem kendi öğrencilerimize burslu eğitim görme olanağı sunuyor hem de okulumuzda eğitim görmek isteyen öğrencileri yetenekleriyle ödüllendiriyoruz.

Her yıl, alanında en iyilerin belirlediği seçici kurulun tarafsız seçimiyle oluşturulan burs sisteminde yüzde 50’ye varan burs olanağı sunuyoruz.

KAYIT YENİLEME

Eğitim-Öğretim dönemleri için kayıt yenileme tarihleri Özel Nilüfer Vakfı Okullar ‘nın ilan ettiği tarihlerde başlar ve biter. Lütfen detaylı bilgi ve randevu için arayınız.
Tel:0224 245 22 11/0549 800 09 33

GlobalCitizenAcademy