Özel Nilüfer Vakfı Okuları

0224 245 22 11

Bizi Arayın

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Pzt - Cum 08:30-17:30

Pazar Kapalı

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Online Eğitim

Portalı

     

İK Politikamız

Özel Nilüfer Vakfı Okulları olarak eğitim sektörünün çocuklarımız, ailelerimiz ve ülkemiz için çok büyük bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Nilvak, faaliyete başladığı andan itibaren sosyal sorumluluklarının bilinciyle çalışmalarını yürütüyor.

Özel Nilüfer Vakfı Okulların’ da görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımızın bir ailenin bireyi olarak hissetmesinin önemine yürekten inanıyoruz. Eğitimin kalitesinin artmasının ve sürekliliğinin sağlanmasının tüm idari birimler ve eğitim kadromuzda görev yapan çalışma arkadaşlarımızın özgüven, güçlü bir aidiyet ve yüksek motivasyonuyla sağlanabileceğinin bilincindeyiz.

Özel Nilüfer Vakfı Okulları’nın kurulduğu günden itibaren tüm çalışma arkadaşlarımız için heyecan ve sevinçle çalışabilecekleri bir çalışma ortamı oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu koşulları dinamik biçimde günün koşullarına göre sürekli geliştirmek ve iyileştirmek vazgeçilmez ilkelerimiz arasında yer alıyor.

Çalışma arkadaşlarımızı ve ekibimizi seçerken şeffaflık içerisinde hedeflerimizi ve ilkelerimizi paylaşıyor ve aynı hedef doğrultusunda azim ve heyecan taşıyanları çalışma ekibimize dahil ediyoruz

“İnsan Kaynakları” değerlerimiz:

Çalışanlarımıza modern, evrensel, demokratik bir iş ortamı sunmak
Çalışanlarımızın performansını ve kariyer sürecini objektif kriterlere göre değerlendirerek, katılım ve aidiyet duygusunu güçlendirmek.

.

Kurum içinde bilgi ve deneyim paylaşımını teşvik ederek takım ruhunu desteklemek.
Kişisel ve mesleki gelişimi destekleyerek, sürekli yeniliklere uyum sağlamak.

Alanında en yetenekli ve deneyimli isimlerle çalışmak
Tüm çalışanlarımızın teknoloji ve dijital süreçlerden en üst düzeyde yararlanabilmeleri için bilgi ve yeteneklerinin gelişmesini desteklemek.

Ortak aklı çalışmalarımızın odağında tutmak ve farklı fikirlerin yaratıcılığından yararlanmak.

Tüm çalışanlarımız için sosyal sorumluluk ve toplumsal fayda ilkesini kurum kültürümüzün bir parçası haline getirmek.

İnsan kaynakları değerlerimizin temel ilkeleridir.

Özel Nilüfer Vakfı Okulları’nda çalışmak ve ailemize katılmak isterseniz, “Başvuru” sayfamızı inceleyerek ve formu doldurarak online kanaldan başvurunuzu yapabilirsiniz.

GlobalCitizenAcademy