Özel Nilüfer Vakfı Okuları

0224 245 22 11

Bizi Arayın

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Pzt - Cum 08:30-17:30

Pazar Kapalı

Özel Nilüfer Vakfı Okulları

Online Eğitim

Portalı

     

Anaokulu

Günün yarısı yabancı öğretmenlerle geçiyor

Günün ilk yarısında Türk anaokulu öğretmenleri ile ders gören çocuklar, günün diğer yarısında yabancı anaokulu öğretmenleriyle derslerine devam ediyor.

Bizim için istisnasız her öğrencinin bir enstrüman çalabiliyor, bir spor dalında kendini geliştiriyor olması olmazsa olmazımız. Bu bilinçle anaokulu öğrencilerimiz her gün en az bir saatini ilgilendiği alanda eğitim alarak geçiriyor, keyifle öğrenmenin tadını çıkartıyor.

anaokulu

'Yaşa-Öğren-Uygula’ Anaokulunda Başlıyor!

Nilüfer Vakfı Okulları anaokulunda çocuklar zihinsel, bedensel, sosyal ve kültürel gelişimlerini destekleyici faaliyetlerle hayata hazırlanıyor. Deneyimleyerek öğrenmenin teşvik edildiği sistemde çocuklar merak ve araştırma duygusu ile zorlanmadan, sıkılmadan, eğlenerek öğrenmenin keyfine varıyor.

2 sınıftan oluşan 6 yaş grubunda kız, erkek öğrenci sayısı eşitliği esas alınarak en fazla 18 kişilik sınıflarda eğitim gören öğrencilerimiz; müzik, bale, drama, beden eğitimi ve resim gibi uygulamalı derslerini İngilizce alarak yaşamın içinde zorlanmadan İngilizce’yi öğreniyor.

Kodlama/Coding dersi Anaokulu’nda başlıyor

21.yüzyılın teknoloji ve dijital bir çağ olacağının bilincinde olan Nilüfer Vakfı Okulları, çocukların bu geleceğe hazırlanmasının daha okul öncesinden başladığının farkında. Bu nedenle “Kodlama/Coding” derslerini okul öncesinde, anaokulu düzeyinde başlatıyor.

Öğrenciler yaş gruplarına uygun teknolojik araç ve ders içerikleriyle oyunlarlar oynayarak,hem eğleniyorlar ve keyifli zaman geçiriyorlar,hem de kodlamanın

temellerini,mantığını daha okuma yazmayı öğrenmeden kavramaya başlıyorlar.

Çocuklar eğitim hayatlarının daha ilk basamağında farklı düşünmeyi, sorgulamayı, tasarımlamayı, bağıntı kurmayı öğreniyorlar. Eğitim hayatlarının ilk aşamasında güçlü bir eğitim altyapısı oluşturuyorlar. Geleceğin mesleklerinin ve liderlerinin temelleri Nilüfer Vakfı Okulları’nda başlangıçta, Anaokulu’nda atılıyor.

GlobalCitizenAcademy